4 Temmuz 2017 Salı

En iyi E-Ticaret Sitesi Temaları ve Scriptleri

Ne yaptıklarını: Mobil ödül programı Perk, reklamcılıkta daha az düşmanlık sağlamayı amaçlıyor. Reklamverenlere, yayıncılara ve kullanıcıların eticaret istediklerini elde etmek için birlikte çalışmasına yardımcı olur.

Ne yaptıklarını: BuildASign, fiziksel tabela için önde gelen bir çevrimiçi mağazadır. İşaretler, tuval, gömlekler, kartvizitler, araba kaplamaları e-ticayapar eticaret sitesi temel olarak, küçük bir işyerinin veya sallanan bir partinin kendini tanıtması için gereken her şey.

E-ticaret nasıl değişiyor: Loop & Tie, belirli bir amaca yönelik bir e-ticaret platformunun gücünü gösterir. Sunduğu ürünler arasında şık giysiler, en e-ticaret yeni araçlar ve çok daha fazlası yer alıyor.

En iyi E-Ticaret Sitesi Teması

Tüm girişimcilerin bildiği gibi, bir pazar patlamak üzere olduğunda, gagalama emrinin üstünde olmak için görüşünüzü ileri itmenin en önemli zamanıdır.eticaret sitesi script sıkı bir bütçeyle bile başarılı olabilirsiniz. Zaten yarışta olan birçok şirket var ise de, 2016'da göz atmanız gereken birkaç yeni şirket var.

E-ticaret nasıl değişiyor: 1999 yılından beri faaliyet gösteren Volusion, 40.000'den fazla müşteriyle çalışmış ve milyonlarca küçük ancak önemli eticaret sitesi kur yollarla iş ortamını değiştirmiştir. Austin'in köpek nüfusu, ne yaptığını anlamayabilir, ancak şirketin ilham verici özelliklerini takdir ediyor.

Analizlerimiz sadece son iki yıl içinde fon alan aktif ve özel özel e-ticaret şirketlerini içermektedir. Ayrıca analizimize şirket ve ortak girişimleri olan şirketleri de dahil ettik. Özellikle, Hintli mobil internet şirketi One97 Communications'ın bir en iyi eticaret sitesi scripti birikimi olan Hindistan merkezli Paytm E-Ticaret'i dahil ettik. Ocak ayında Ocak ayında 1 milyar doların üzerinde özel sermaye finansmanı alan Alibaba Grubu ile Ant Finansal Hizmetler Grubu arasındaki ortak girişim olan Çin merkezli Koubei'yi de dahil ettik.

En iyi E-Ticaret Sitesi Teması

Airbnb ve mobil bir kullanıcı tabanı hissi ile Craigslist'e rakip olarak Zumper, e-ticaret vadisinde dalgalanmalara neden olan yeni emlak platformudur. Bu başlangıçların çözmeyi hedeflediği acı, çoğumuzun yaşadığı acı, sadece 100 başvurana eticaret firması karşı savaşmak isteyen bir eve gitmenin korkunç süreci. Zumper, ajansa yarış yapmak için gereksiz güçlük çekmeden, hepsini telefonunuzdan yapmanıza izin vererek kolaylaştırıyor.

"E-Ticaret Reimagined" etiket hattıyla bu küresel odaklı başlangıç, kullanıcılara işletmenizdeki herhangi bir amaca uyacak şekilde özelleştirilebilir ürünler yaratma olanağı sunuyor. Binlerce dolar harcamak yerine birden fazla tedarikçi ile uğraşmak xml entegrasyonu zorunda kalmadan bu şirket sizin için her şeyi yapabilir. Viralstyle, sadece harika ürünlerden fazlasının bulunduğu pazarlamacıları desteklemektedir; Karı verirken onları doğrudan müşterilerinize gönderirler bile. 2016'ya yönelik vizyonları, sosyal medya yönetimi, ürün geliştirme analitiği ve marka yönetimini kapsıyor.

Tüketimi sürekli artarak, milyarlarca dolarlık e-ticaret sektöründe hak iddia etmek isteyen tüm iş fikirli bireyler için mükemmel bir oyun alanı yaratıyor. Bunun da ötesinde, 2016, e-ticaret şirketlerine çok iyi uyan mobil çağın konsolide edilmesi. sanalpos kurulumu Önümüzdeki iki yıl içerisinde tüm tüketicilerin yüzde 50'sinin mobil cihazlarını kullanarak işlem yapacakları öngörülüyor. Buna hazırlanmak için, birçok e-ticaret başlangıçları, iş modellerini birinci sınıf kullanıcı deneyimi tasarımlarıyla mobil uygulamalarda oluşturuyor.

E-ticaretin patladığı bir sır değildir. Gerçekten kendi haline geldi ve sanayi Amazon gibi devlerin sınırlarının ötesine geçti. Bugün, ülkenin en iyi perakendecilerinin çoğu da üst düzey e-ticaret şirketleri arasında yer almaktadır. eticaret yönetim paneli Giyimden ilaçlara ve takviyelere, teknoloji ile ev eşyalarına kadar, akla gelebilecek her şey çevrimiçi olarak satın alınabilir ve müşterinin evine gönderilebilir.

Yukarıdaki haritada yer alan en iyi e-ticaret şirketlerini parçalayarak,% 100'lük oran ABD'den,% 14'ü Hindistan'dan gelirken, 100 milyon ABD doları eticaret teması finansman sağlayan e-ticaret şirketlerinin% 36'sının Çin'den geldiğini görüyoruz. Küresel oran daha düşük olmasına rağmen, en iyi Avrupa ülkeleri% 4 ile Almanya ve% 3 ile İngiltere'dir.

Listedeki ilk 25 şirketten 18'i, daha geleneksel tuğla-harç perakendecileri olup, çevrimiçi çabalarını son beş yılda zorlamış durumda. Bunlara Macy's Inc., web sitesi Nordstrom Inc., Target Corp., Gap Inc. ve Neiman Marcus gibi şirketler dahildir.

Bu şirkete, Linkedin'in bile not alması gereken unsurları bulunan Silikon Vadisi'nin profesyonel çöpçatanını arayabilirsiniz. Facebook, Uber, Evernote ve Github gibi şirketler, en iyi yeteneklerini bulmak için bu hizmeti kullanıyor; 2016, Hired ile bir web tasarımı iş arayan olarak gemiye binmek için iyi bir yıl olacak gibi görünüyor. Seçtikleri alanda yalnızca üst% 5'i seçmek için sistemindeki tüm kayıt ettirenleri incelemekten gurur duyuyorlar. Deneyimli girişimcilerden oluşan bir ekiple önümüzdeki birkaç yıl içinde bu dinamik başlangıç ​​işleminin çok daha fazlasını görebilirsiniz. Ne yaptıklarını: PureWRX, BT endüstrisi için bir satıcı ve hizmet sağlayıcısıdır. İş ortağına yardımcı olur