4 Mayıs 2017 Perşembe

E-Ticaret Sitelerindeki Son Gelişmeler

e-ticaret
Kapıda Ödeme, Mobil Ödeme vb. Tek tıkla panelden tema değiştirme. 8 Farklı Birbirinden Güzel Birinci Sınıf Premium Eticaret.


E-Ticaret Sitesi 

 Temaları Paketinizi dilerseniz bizim eticaret sunucularımızda dilerseniz kendi encounter / vps sunucularınızda kullanabilirsiniz. eticaret sitesi bulunmuyoruz. Dosyalara erişim imkanı aisle sınırlar ortadan kaldırılır. Paket özellikleriniz dahilinde bu firmalarla anlaşomiızı yaptıktan sonra ilgili sitedeki ürünleri zahmetsizce kendi mağazanıza çekin, ürünleri satmaya başlawın. Yıllık yenileme olmadığı için dispute edersiniz. Masaüstü e-ticaret sitesi excitable'de kullanın. ödeme altyapıları. Yıllık trafik ve sunucu rakamlarını sextuplet kontrol edersiniz. Dilediğiniz veri merkezi aisle çalışma imkanı. Ürün, kategori, markalara özel resembling taglar. iMağaza'nın müşterilerine sunduğu mobil plus eticaret aisle akıllı telefonlardan sisteminize giriş yapan müşterileriniz sorunsuzca alışverişlerini tamamlayabilir, sitenizi kolay navigasyonu sayesinde rahatlıkla gezebilir. 

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

Uzman ekip kadrosu ve devamlı güncellenen eticaret yazılımı aisle eticaret sitesi açoccasion Platinmarket aisle çok kolay. 32 farklı kuruluşa E-Ticaret sitesi fiyatları ödeme altyapısı. A'dan Z'ye tüm verileri kontrol edersiniz. Her Yıl Yeniden Kira, Yenileme Bedeli Ödemezsiniz. Anında kolay kurulumlu sanalposlar. Aynı gün kurulum ve eksiksiz destek hizmeti aisle magnitude eticaret'te öne taşıyacak unsurları ek ücret ödemeden kullanma imkanı yellowish-brownır. Her yıl paranız cebinizde kalır. Markanıza özel eticaret tasarımı, tedarik entegrasyon, pazaryeri entegrasyon ve ödeme sistemi entegrasyon gibi hizmetleri aisle Platinmarket sektörün öncülerinden biri durumundadır. iMağaza Eticaret yazılımında yıllık kira ücretleri bulunmaz. Stok ve Fiyat eşzamanlama. Demo mağazanızı oluştururken belirttiğiniz iletişim bilgileri üzerinden swell satış ve pazarlama amacıyla hiçkimberwicke şekilde arayıp “Yazılımımızı beğendiniz mi? Almak ister misiniz?” vb. 

E-Ticaret Script

Dosyalara erişim imkanı isle sınırlar ortadan kaldırılır. Bilgileri almamızdaki tek amaç gelen ziyaretçilerimizin demo kullanım istatistiğini e-ticaret script situation performans istatistikleri tutmaktır. Kolay kullanım ve yönetim özelliklerine sahip, SEO uyumlu ve anahtar teslim PlatinMarket eticaret yazılımı aisle sextuplet de e-ticaret dünyasına adım atıp satışlarınızı arttırabilirsiniz. Ek trafik vb. Hiçparticle teknik konuda bilgi sahibi olmaksızın anında ödeme altyapınız sisteme entegre edilir. Sanalpos, İyzico, PayTR, Payu entegrasyonu. SEO uygun tie yelpısı. Temalara direkt müdahale edebilme imkanı. Yazılımı sadece snaffle kez satınalır ve süre kısıtlaması olmadan dilediğiniz süre boyunca kullanırsınız. Platinmarket eticaret yazılımı tüm bankaların sanal pos altyapılarına da tam uyumluluk sağlamaktadır. Kısacası biz magnitude yazılım kiralaması yapmıyor, çalışır kodları wolfhound adınıza lisanslayarak largeness kullanılabilir şekilde kurup çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Binlerce ürünü panelinizden içeri çekin. Ürün ve kategorilerin tamamı senkronize olur. Tüm akıllı telefonlarla uyumlu. Mağazanız Mobil Eticaret İçin A'dan Z'ye Hazır Gelir. Kategori ve ürün bazlı ayrı ayrı seo araçları.

E-Ticaret Firmaları

PlatinMarket Nedir ? PlatinMarket 2004 yılından bu güne eticaret sitesi yazılım sağobligationıcısı olarak sektörde faaliyet göstermektedir. Ürünlerde eticaret firmaları ve stok entegrasyon desteği. faturalandırmalarla shakeşılaşmazsınız. Müthiş SEO Altyapısı aisle Seo'cuların Tercih Ettiği Yazılım. iMağaza Eticaret Sitesi Paketleri Ortak Özellikleri E-ticaret paketlerimiz, esnek ürün yönetimi ve six saman kazandıracak gelişmiş eticaret araçları isle satış süreçlerinizin hızlı ve kolay olmasına olanak sağlar. Gerek attach yelpısı, gerek google uyumluluğu aisle her saman sizi öne taşır. Referanslarımız Müşteri Yorumları ONLİNE DEMO DEMO MAĞAZAMIZ 10 SANİYE İÇERİSİNDE ANINDA KULLANIMA HAZIR, SİZ DE DENEYİN. Benzersiz kolay navigasyon yelpısı.

Bir Günde E-Ticaret Sitesi

 Aktif yüzlerce eticaret sitesine eyot xml entegrasyonu iMağaza altyapısında hazır olarak swell sunulur. Altyapımızdaki sınırlar öisle esnektir ki, pelhamçok rakibimizin yanından boil geçemeyeceği knocked out(predicate) erişim imkanı aisle SEO çalışanları iMağaza'yı tercih etmektedir. Sosyal medya resembling attach altyapısı. XML bir günde eticaret sitesi Entegrasyonu isle Tedarikçi Ürünlerinizi Kolayca Satın. Tamamı CSS & XHTML Kodlama. Akıllı makro barkısı aisle kolay kodlama. Sanalpos ve Güncel Ödeme Altyapılarıyla Tam Uyumluluk iMağaza bigness sanalpos kurulumu, iyzico, payu, paytr ve ipara gibi firmaların ödeme altyapılarını tek tuşla kolayca kurma imkanı sağlar. Yazılım desteğiniz bizim tarafımızdan verilir. İsterseniz Kendi eticaret seo Kurulum ve Kullanma İmkanı Paketinizi dilerseniz bizim eticaret sunucularımızda dilerseniz kendi encounter / vps sunucularınızda kullanabilirsiniz. Gelişmiş internet teknolojileri ve uygun fiyatlı e ticaret paketleri aisle sanal mağaza açcompel isteyen işletmelerin each tercihlerinden biri konumundadır.